híresség

Szergej Kamensky. Sikertelen brazil diadal

Tartalomjegyzék:

Anonim

2016. augusztus 11-én, az Altaj városában, Biyskban felgyújtották a világegyetemet Szergej Kamensky olimpiai támogatásával. Ebben az időben Szergej nyáron Rio de Janeiróban olimpiai játékokon megvédte az orosz zászló tiszteletét. Az Altaj terület fiataljai rendeztek szokatlan akciót. Tánc közben a srácok egy szlogenre kiabálták, hogy Kamensky minden bizonnyal olimpiai érmet hoz Brazíliából, és mindez azért van, mert Biysk érte gyökerezik! A gyors mob végén a fiatalok ajándékot készítettek Szergej Kamenskynak - egy pólót a "Rio 2016" felirattal, amelyet a srácok magukkal festettek.

Image

Olimpiai módon

Szergej Kamensky az olimpián a nemzetközi versenyek többszörös bajnokaként, a világbajnokként és az egész ország legfőbb reményében ment az olimpiára. Képzelje el, hogy a 2015. évi Európa-bajnokságon Kamenskynek sikerült négy rekordot frissítenie! Beleértve a világot is - a "60 lövés egy hajlékony helyzetből" lövésnél. Érdekes, hogy az előző világteljesítmény a Biysk atlétaé is. Szergej folytatta saját hegemóniájának érvényesítését, és riválisait arra ösztönözte, hogy ki felelős.

Ez egy fiaskó?

A hajlékony helyzetű lövöldözős verseny kvalifikációs versenyén Kamensky elérte a 629 pont olimpiai rekordot. Az oroszok világméretű eredménye, amelyet az Európa bajnokságon alapítottak, 633 pont volt. Az orosz lövöldöződés nyugalma és visszatartása azonban nem volt elegendő. A döntőben Szergej csak a negyedik lett. A verseny végén a sportoló megosztotta érzelmeit.

Image

Beismerte, hogy az első indulás után sírni és elmenekülni akart, mint egy kisgyerek. Természetesen nagyon nehéz túlélni egy ilyen kiábrándító vereséget abban a tudományágban, amelynek királya voltál az elmúlt néhány évben. A lövöldözés azonban olyan sport, ahol az idegek gyakran a végső siker szerves részét képezik, és sajnos súlyosan akadályozhatják valakit. Nem számít, milyen nehéz ez, minden bizonnyal össze kell vonnia magát: volt egy másik nagyszerű alkalom, hogy nyerj egy érmet a játékokról, rehabilitálj magad az egész ország előtt, a személyes rajongók előtt, és mindenekelőtt önmagad előtt.

Mini győzelem

A második indulás sem volt könnyű. Ezúttal Kamensky hozzáállása átjutott. Az orosz lövöldözés a depresszió szélén volt. Különösen nehéz voltak az utolsó felvételek. Bár az érmet már a zsebemben volt. A puskából lőtt arany 50 méter távolságból az olasz sportolónak Nicolo Capriani számára került, Sergey Kamensky pedig megnyerte az ezüstöt.

Image

Az olimpia mindazonáltal örömteli érzelmeket keltett az altáj sportolóval és minden rajongójával, bár őszintén szólva, a verseny sokkal jobb lett volna az orosz bajnok számára. Nos, várjuk Szergeytől az elkövetkező négy év új eredményeit!