híresség

Kudryavtseva Yana Alekseevna: életrajz és nyilvántartások

Tartalomjegyzék:

Kudryavtseva Yana Alekseevna a legfiatalabb tökéletes bajnok a torna világversenyein. A lány sportkörnyezetben született, mert apja egy híres úszó, aki 1992-ben megnyerte az olimpiai játékok bajnokságát. A család Moszkvában élt.

Pályafutás

Nagyon korai kezdett jelentős előrelépést tenni Kudryavtseva Yana Alekseevna. Életrajza a súlyos sporthoz kapcsolódik, 2008-tól kezdve, amikor a győzelem a junior versenyek során megnyerték. Aztán 2009-ben egy ilyen rendezvényt tartottak Dmitrov területén, 2011-ben Szamara és a Kazan (2012) versenyeztek.

A versenyek kezdete 2011-ben kezdődött. Ekkor értékelték a tehetségeket, amelyeket Kudryavtseva Yana Alekseevna mutatott be. Nemzetközi verseny volt a juniorok között. Ugyanakkor a Grand Prix verseny is tartott.

Yana Alekseevna Kudryavtseva bekerült csapata vezetői közé. Kiváló munkát végzett mind a klubokkal, mind a karika mellett. Junior Kupa nyert. Pesaróban Kudryavtseva Yana Alekseevna vezette a világ vezetését. Karrierje gyorsan fejlődött.

A 2012-es győzelem az európai versenyek juniorjai körében jelent meg. A bírák szívét megvesztették az előadások, amelyek tökéletesen előadta a labdát. Kudryavtseva Yana Alekseevna kapta az "aranyat" a csapat sokoldalú játékának eredményeként.

Gyors fejlődés

Azóta eredményei csak megsokszorozódtak. Kudryavtseva Yana Alekseevna felnőttek körében versenyez. Az időskorúak sportkarrierje a 2013. évi nemzetközi szintű bajnoksággal kezdődik, amelyre Oroszország fővárosában kerül sor. A következő túra Holon területén zajlott. Megnyerték a sokoldalú csillogást, valamint a klubokkal folytatott versenyt, a bronzot pedig a labdával végzett munkának köszönhetően kecsesen kezelte a karikaját.

Ezután Kudryavtseva Yana Alekseevna tagja lesz a Szófiában megrendezett világkupának. Az első helyet adta neki a sokoldalúságban. Annak ellenére, hogy ez volt a kezdeti szezonja, a lány az első a történelemben, aki ebben a szakaszban a karrierje kezdete előtt meghaladta versenytársait. A karika kezelésében a vezetés ragyogással nyerte meg a sportolást, kiváló munkát végzett sportfelszereléssel, szalaggal végzett előadása „bronzot” kapott.

Amikor Minszk területén került sor a világkupára, azonnal megnyerték a második mindent elfoglaló győzelmet, a labdával való munka aranyát, valamint a második szalaggal és macskával.

Rekordok beállítása

Karrierje következő szakaszát Bécsben telték el, amikor Yana Alekseevna Kudryavtseva nyerte az „aranyat”. A fotók azt mutatják, milyen elegáns ez a lány, de mennyi kitartást és kemény munkát végez! A labdával való előadás során 19 pontot szerzett a frissített értékelési rendszerben, amely akkoriban rekord volt. Egy fenomenálisan fiatal lány volt, amikor elnyerte az Európa bajnoki státuszt. Csak 15 év, és már ilyen eredmények!

A 2013-ban Szentpéterváron megrendezett első világkupa döntőjében a harmadik helyet szerezték meg a sokoldalúságban, az első helyet a labdával végzett munkákkal, a második helyet a labdával és a szalaggal végzett előadásokkal.

A győzelem nem számít

Ez év augusztusában debütált Kijevben a világbajnokság részeként. Volt néhány technikai akadály. A zene néhányszor kikapcsolt, így az előadást újból el kellett indítani. Mindennek ellenére a győztes lett, és 18, 5-es eredményt kapott.

Megnyerték a bajnokságot a klubokkal való együttműködésben is, a második pozíciót - egy karikaval, valamint a labdával való játékhoz. Amikor a záró rendezvényre egyéni módban került sor, a lány nyert. Ez az eredmény a legfiatalabb tornász státusát emeli, aki 15 éves korában elérte a tökéletes vezetést a világon.

Kelet meghódítása

Aztán életének eseményei Japánban bontakoznak ki, ahol az Aeon Cup klubbajnokság tagja volt. A lány a Gazprom szövetség nevében versenytárs csoport részeként járt el. Ő és kollégái a nemzeti csapatban váltak a csapatverseny vezetői közé, Fehéroroszország és Ukrajna előtt. Amikor az egyedi mindeneseményre sor került, Kudryavtseva megkapta az „aranyat”.

A következő 2014-ben a lány újra Moszkvába tér vissza, hogy részt vegyen a Grand Prix versenyek egyikén. Harmadik helyet foglal el a sokoldalúságért, a második pedig a buzogány és a karika használatával. A tornász nagyszerű eredményeket érhet el, ha jobban felkészült volna, de továbbra is az első háromban maradt.

Sokkal jobb dolgok fordultak a Tie-hez, ahol minden kategóriában megnyerte a bajnokságot, kivéve a muscával való munkát. Ott kapott a második helyet. Négy aranyérmet kapott Stuttgartban. Egyszer a Holonban a Grand Prix-en megnyerte még két első helyet, egy második és egy bronzot. A második Pesaro-látogatás során sikerült megnyernie minden kategóriát.

Változhatatlan bajnok

2014. április volt az oroszországi Penzában megrendezett bajnokság ideje. Az egyént mindenki teljesen aláhúzta. Egyszer Corbeil-Esonban és Taškentben második helyezést ért el, másodszor csak honfitársa, Mamun Margarita mellett. Amikor a következő szakaszok Szófiában és Minszkben zajlottak, a lánynak sikerült megnyernie a győzelmet.

Az Európa bajnokság harmincadik évfordulója diadalmaskodott az abszolút vezető szerepében. Kazan és a Nemzetközi Kupa utolsó szakaszában négy aranyérmet és egy ezüst kapott.

A 2014. évi izraeli világkupa egy csapat körüli eseményként kezdődött, amelynek eredményeként az orosz résztvevők győztesek lettek. Kudryavtseva az összes döntő versenyen abszolút kvalifikált. Az első helyet a szalámi, a karika, a labda kategóriái, a második a szalag jelentették. Ez is nagyon sikeres időszak volt, mivel az egyéni mindennapokban ismét elnyerte az abszolút bajnok státuszt.

A verseny végén Yana különleges díjat kapott, amelyet Longines kapott az eleganciaért. A szépség az Silver Doe díj nyertese lett.